Manisa İngiliz Kültür

TESOL Kursu

Manisa İngiliz Kültür
TESOL Kursu

Yabancı Dil İngiliz Kültür' de Öğrenilir!

Manisa İngiliz Kültür TESOL Kursu

Günümüz şartlarında üniversitelerin İngiliz Dili Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık, Amerikan Kültür ve Edebiyatı, vb. bölümlerinden mezun olup, İngilizce öğretmenliği yapmaya karar veren bireyler, üniversitelerin düzenlemiş olduğu formasyon programlarına katılmak ve iki sene bu eğitimi bedelli olarak almak durumunda kalırlar.

Maalesef, bu programlar bitirildiğinde, modern eğitim tekniklerinin tamamının öğrenildiğini söylemek doğru değildir. Bu nedenle, gelişen eğitim teknolojileri de göz önünde bulundurularak hazırlanmış “uluslararası öğretmenlik yapabilir” sertifikalarına da ek olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Manisa İngiliz Kültür TESOL programı sizlere uluslararası öğretmenlik sertifikasına sahip olma imkanı sağlar.

İkinci Dilde %80 İndirim!
Ulusal ve uluslararası geçerli sertifika
Avrupa Dil Portfolyosu
%100 öğrenme garantisi
Online eğitim seçeneği
Uzman kadro

A1 Düzeyi

Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiği konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.

A2 Düzeyi

Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 Düzeyi

Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren yada günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

B2 Düzeyi

Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1 Düzeyi

Kullanacağınız ifadeler için fazla zaman harcamadan kendinizi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirsiniz. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirsiniz.

C2 Düzeyi

Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirsiniz. Kendinizi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirsiniz.

 Manisa TESOL Kursu

Bu sertifikalar sayesinde, İngilizce öğretmenliği yalnızca ülke sınırları içinde değil, diğer tüm ülkelerde de öğretmenlik yapabilme şansına sahip olunabilmektedir. Yani ister İstanbul Şişlide ister Belgrad’ta bir semtte, ister Beşiktaş’ta ister Avrupa’nın küçücük bir semtinde öğretmenlik yapmak isteyin, yapabilirsiniz!

TESOL, uluslararası İngilizce öğretmenliği yapabilmeyi sağlamaktadır. Üstelik İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık, Amerikan Kültür ve Edebiyatı, vb. bölümlerinden mezunu olmasanız da, B2 düzeyinde İngilizce bilgisine sahipseniz İngilizce öğretmeni olabilirsiniz.

Bu sertifikanın eğitimini online olarak alabilir, bu sayede, bulunduğunuz yerde bu kapsamlı eğitim programından geçerek, bilgili ve etkin bir öğretmen olmak için gerekli tüm özellikleri edinebilirsiniz.

Programın online olması, aldığınız öğretmenlik eğitiminin kalitesini sorgulamanıza neden olabilir. Aşağıda TESOL programını size tanıtalım, eğitimin yeterliliğine siz karar verin!

TESOL eğitimine seviyesi Avrupa Dil Standartlarına göre B2 altında olan adaylar katılamazlar.

Program süresince size yardımcı olarak, sürekli irtibat halinde olabileceğiniz bir “personal tutor” bulunmaktadır.

Programın içinde Teori & Metodoloji, Dil Farkındalığı- Bilgisi, İkinci Dil olarak İngilizce öğretmek, Eğitim Teknolojisi başlıklarında toplam 4 ünite bulunmaktadır.

Her bir ünitenin, konu ağırlığına göre farklı sayıda modülleri bulunmaktadır.

Modül içerikleri, katılımcının kendi dil becerisinden öğretme becerisine kadar her konuda ihtiyaç duyulan bilgiyi verecek şekilde hazırlanmıştır.

Her modülün içerisinde, konu ağırlığına göre değişik adette hazırlanmış alt başlıklar, örneklendirmeler bulunmaktadır.

Tam donanımlı, planlı, hazırlıklı, bilgili ve yönetici nitelikte bir öğretmen olabilmeniz için hazırlanmış teknik ve pratik örnek dersler, bu alt başlıklarda yer almaktadır.

Tüm modüllerde ve başlıklarda edinilen bilgiler, self-check bölümleri sayesinde detaylıca test edilebilmektedir.

Toplam 33 görevle bu programda edindiğiniz tüm bilgiler, zorlu sınavlarla test edilir.

33 görevinizin içinde 2 örnek ders bulunmaktadır. Bu örnek dersler, derse nasıl hazırlandığınızdan, kullandığınız İngilizceye kadar detaylıca incelenir ve değerlendirmeden geçer
2 örnek dersinizi sizden sorumlu olan eğitmeninize online bağlantı yoluyla yapmanız ve bu örnek derslerden geçmeniz, sertifikanızı alabilmeniz için zorunludur.

Sizler de tam donanımlı, eğitim teknolojilerinin en son güncellemelerinden haberdar bir öğretmen olmak, TESOL almak istiyorsanız, aklınıza gelebilecek diğer tüm sorular için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Manisa İngiliz Kültür, uzman danışman kadrosuyla ücretsiz olarak sizi bilgilendirmeye hazır.

Bilgi İsteyin!

Eğitimlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alın!

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet ve Şartları geçerlidir..

Etkinliklerimiz

Mart 1, 2024

Eerken kayıt avantajları devam ediyor! Bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizlere ulaşınız!

Mart 1, 2024

IELTS sınavına bizimle hazırlanın! Avantajlı fiyatlar, nitelikli yayınlar! Deneyimli kadro!

Sınırsız Öğrenci Memnuniyeti

%100 Öğrenme Garantisi
Manisa İngiliz Kültür' de!

  • Öğrenme garantisi kapsamında, öğrencisine verdiği eğitimin sonunda öğrenci başarısız olur ise  aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar vermeyi garanti eder.
    (%10 dan fazla devamsızlık yapılmaması koşulu ile grup programlarında geçerlidir.)
  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verir.
  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrenme sürecinde öğrencinin Interactive metodu ile diğer eğitim metotlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar.
  • Öğrencilerine 1 yıl boyunca geçerli dondurma hakkı tanır. 
  • Alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk eğitmenler ile eğitim verir.
  • Yabancı dil eğitimlerinde akreditasyonu olan “Avrupa Dil Portfolyosu” kullanır.
  • Sertifikaları ulusal ve uluslar arası geçerlidir!

Herhangi bir dil eğitiminin kalitesini garanti ediyoruz!

%80 indirimli ikinci yabancı dil almak ister misiniz?

Diğer Yabancı Dil Eğitimleri

%80 indirimli!

 

%80 indirimli!

%80 indirimli!

%80 indirimli!

%80 indirimli!

Tüm yabancı dil eğitimlerimizde...

Avrupa Birliği akreditasyonuna sahip "Avrupa Dil Portfolyosu" kullanılır. Alacağınız sertifika ulusal ve uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

Şimdi Arayın!

Kayıtlarımız devam ediyor!
Detaylı bilgi alın!

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet ve Şartları geçerlidir..