Manisa İngiliz Kültür

IELTS İptal ve İade Politikası

IELTS İptal ve İade Politikası

Formu Doldurun
Sizi Arayalım!

IELTS sınavınızı iptal etme

Başvurunuzu test tarihinden 5 hafta önce ertelerseniz veya iptal ederseniz, herhangi bir kesinti olmadan tam geri ödeme alırsınız.

Geri ödemelerin işleme koyulmasının dört ila altı hafta sürebileceğini lütfen unutmayın.

Test tarihinizi iptal etmek için lütfen Geri Ödeme Talebi veya Test Tarihi Transfer Formumuzu indirip doldurun ve e-posta ile gönderin. (Lütfen formu imzalayın.) Formları, belgeleri indirme bölümünde bulabilirsiniz.

Test tarihinde hastalığı onaylayan orijinal bir tıbbi sertifika, test tarihinden itibaren üç iş günü içinde Geri Ödeme Talebi veya Test Tarihi Transfer Formu ile birlikte teslim edeilirse, tam ücret, %25 hizmet ücreti kesilerek iade edilir.

Yalnızca ana dilde veya İngilizce orijinal tıbbi sertifikalar kabul edilir. Testten sonraki üçüncü iş gününe kadar her iki gerekli belgeyi [email protected] aracılığıyla almazsak, eksik olarak işaretlenir ve tüm haklarınızı kaybedersiniz.

Adayın hasta olduğuna dair aile üyeleri tarafından yazılmış yazı ve dilekçelerin kabul edilmediğini lütfen unutmayın.

Sınav tarihi değişikliği talebi

Sınav tarihinizi kayıt yaptırdığınızdan farklı bir tarihle değiştirmeniz gerekiyorsa sınav tarihinden önceki beş hafta içinde ücretsiz olarak sınav tarihi değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. 

Lütfen yeni sınav tarihinin ilk tarihten sonraki üç ay içinde olması gerektiğini unutmayın. Hastalık durumunda, sınav tarihinden önceki beş hafta içinde Para İadesi Talebi veya Sınav Tarihi Değişikliği Formu ile birlikte sağlık raporunun aslı beyan edilirse sınav tarihi değiştirilebilir.

Sınav tarihiniz değiştirildikten sonra (sınavdan önce veya hastalık nedeniyle) ikinci sınav tarihinde de hastalık nedeniyle sınava katılamazsanız sınav ücreti iade edilmez veya yeni bir sınav tarihi değişikliği yapılmaz.

Şimdi Arayın!

Kayıtlarımız devam ediyor!
Detaylı bilgi alın!

Bilgi İsteyin!

Eğitimlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alın!

Etkinliklerimiz

04 Eylül [email protected]:00

Güz dönemi erken kayıt avantajları devam ediyor! Bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizlere ulaşınız!

04 Eylül [email protected]:00

IELTS testi 25 Eylül 2021 tarihinde! Katılmak için lütfen bize ulaşınız! IELTS yeni kapılar açar!

04 Eylül [email protected]:00

YK-DİL ve YDS gruplarımız başlıyor! Avantajlı fiyatlar, nitelikli yayınlar! Deneyimli kadro!