Manisa İngilizce Kursu

Genel İngilizce

Manisa İngiliz Kültür
Genel İngilizce Kursu

İngilizce İngiliz Kültür' de Öğrenilir!

Manisa İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu genel İngilizce eğitimlerinde Avrupa Dil Portfolyosu “CEF – Common European Framework” düzeyleri esas alınmıştır. Bu düzeyler A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde sıralanmaktadır.

Manisa İngiliz Kültür olarak genel İngilizce programlarımız bünyesinde öğrencilerimizin eğitimini aldıkları her bir seviye için dört temel dil becerisinin (okuma, yazma, karşılıklı konuşma ve dinleme)  portfolyoda belirtilmiş kriterlerini yerine getirmesi hedeflenir.

Eğitimi alınan seviyenin kriterlerini gerçekleştirmekte eksikliği olduğunu düşünen öğrencilerimiz “Eğitim Garantisi” kapsamında aynı kuru ücretsiz olarak tekrar alırlar.

 

Avrupa Dil Portfolyosu
Ulusal ve uluslararası geçerli sertifika
Ücretsiz konuşma klüpleri
%100 öğrenme garantisi
Zengin online kaynaklar
Uzman kadro

Avrupa Dil Portfolyosu Seviyeleri

A1 Düzeyi

Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiği konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.

A2 Düzeyi

Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 Düzeyi

Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren yada günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

B2 Düzeyi

Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1 Düzeyi

Kullanacağınız ifadeler için fazla zaman harcamadan kendinizi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirsiniz. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirsiniz.

C2 Düzeyi

Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirsiniz. Kendinizi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirsiniz.

İngiliz Kültür Manisa şubesinde, genel İngilizce programı öncesi yaptığımız seviye tespitlerde öğrencilerimizin speaking, writing, listening ve reading becerileri zayıf ve kuvvetli yönleriyle belirlenir.

Manisa İngiliz Kültür konuşma odaklı dil eğitimi verir.

İngilizce eğitimi almak üzere kurumumuza başvuran öğrencimizin uzman eğitmenlerimiz ile yapacağı speaking seviye tespiti bizim için büyük önem arz etmektedir.

Esnek programlarımız ile kendisine uygun gün ve saatlerde bir sınıfa kayıt olan öğrencimizin eğitim süreci başlar.

Buna uygun olarak öğrenciler seviyelerine uygun genel İngilizce sınıflarına yerleştirilirler.

Genel İngilizce eğitiminde bir seviye, toplamda 96 ders saatinden oluşmaktadır, bunun 72 saati ana derslerdir. Öğrencilerimiz ana derslere ilave olarak 24 ders saati İngilizce konuşma dersleri ve diğer etkinlik derslerimize ücretsiz olarak katılarak dil pratiklerini geliştirebilirler. Temsilciliğimizde konuşma dersleri dışında dilbilgisi, film, çeviri vb. farklı etkinlik dersleri de açılmaktadır.

Güz dönemi eğitim programlarımız haftada iki gün ve günde dört ders olmak üzere haftalık 8 ders ana derslerden oluşmaktadır.

Yaz dönemi eğitim programlarımız haftada beş gün ve günde dört ders olmak üzere haftalık 20 ders ana dersten oluşmaktadır.

Tüm eğitimlerimizde Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi ve müfredatı kullanılmaktadır.

Bilgi İsteyin!

Eğitimlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alın!

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet ve Şartları geçerlidir..

Etkinliklerimiz

Mart 1, 2024

Eerken kayıt avantajları devam ediyor! Bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizlere ulaşınız!

Mart 1, 2024

IELTS sınavına bizimle hazırlanın! Avantajlı fiyatlar, nitelikli yayınlar! Deneyimli kadro!

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet ve Şartları geçerlidir..