Manisa İngiliz Kültür

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Manisa İngiliz Kültür
Çocuklar İçin İngilizce Kursu
( 7 - 15 Yaş )

Yabancı Dil İngiliz Kültür' de Öğrenilir!

Manisa Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Erken yaşta yabancı dil öğrenmeye başlayan çocuk, dil kavramının varlığını hissettiği için ana dilini daha iyi anlar. Tek dil bilen ve bundan dolayı dünyada sadece kendi dili ve kültürüne önem veren çocuklara göre daha geniş bir kültür anlayışına sahip olur. Yabancı dilde öğrendiği bir deyim onun kendisinden farklı olan insanlara karşı daha toleranslı olmasını sağlar. Ayrıca küçük yaşta edineceği yabancı dil, uzun dönemde uluslararası kültürleri anlamasına da katkıda bulunur.

İkinci Dilde %80 İndirim!
Ulusal ve uluslararası geçerli sertifika
Avrupa Dil Portfolyosu
%100 öğrenme garantisi
Online eğitim seçeneği
Uzman kadro

A1 Düzeyi

Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiği konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.

A2 Düzeyi

Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 Düzeyi

Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren yada günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

B2 Düzeyi

Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1 Düzeyi

Kullanacağınız ifadeler için fazla zaman harcamadan kendinizi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirsiniz. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirsiniz.

C2 Düzeyi

Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirsiniz. Kendinizi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirsiniz.

Çocuklarımız İngilizceyi Büyümeden Öğrensinler!

Ne kadar erken yaşta başlanırsa, öğrenme o kadar kolay, kalıcı ve doğal olur.
Çocuk, dil öğrenmekten zevk alır.
Çocuk ne kadar küçükse, o dilin gramer ve telaffuzuna ana dili gibi hakim olması o kadar kolaylaşır.
Araştırmalar; çok dil konuşan insanların beyinlerinde, tek dil konuşan insanlardan daha fazla sinir hücresi kullanıldığını, bunun da doğal bir şekilde beyin faaliyetlerini artırdığını gösteriyor.
Çok küçük yaşta ikinci bir dil öğrenmek, çocuğun beynindeki duygusal bölge ve zekaya giden yolları geliştirir.
Eğitim Sistemimiz Hakkında

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Manisa Şubesi, İngilizce öğretiminin amacı; öğrencilerin yaratıcı ve eleştirel düşünebilmeleri, karar verebilmeleri ve kendilerini yazılı ve sözlü ifade edebilmeleri için potansiyellerini ortaya koymaya teşvik etmektir. Öğrencilerimizin uluslar arası bir ortamda dil çeşitliliğinin farkına varmaları ve günlük yaşamlarında kendilerini ifade edebilmeleri de hedeflenmektedir.

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Manisa Şubesi, öğrencilere aşağıdaki kazanımları edindirmeyi hedeflemektedir:

Yazılı ve sözlü medya ile iletişim kurabilmeyi sağlamak, okumak, bilgi toplamak, tartışabilmek ve yorumlayabilmek
Düşüncelerini mantıksal bir çerçevede, açık ve eksiksiz bir şekilde ifade edebilmek
Etkili bir iletişim için bilgi toplamak ve bilgiyi sentezlemek amacıyla teknoloji kaynaklarını kullanabilmek
Değişik amaçlarla ve okuyucu için etkin bir şekilde yazabilmek
Konuşmayı, yazmayı ve görsel dili etkili bir iletişim için adapte edebilmek

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Manisa Şubesi, İngilizce dersleri, öğrenci merkezli ve aktif bir şekilde işlenmektedir. Her seviyede, öğrencilerimizin değişik ihtiyaçlarını karşılayabilmek için belirgin ve özel amaçlarla müfredatımızı hazırlamaktayız. İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Manisa Şubesi, değişik konular üzerine kurulu kendi dil müfredatına sahiptir. Konu bazlı, iletişim, yaratıcılık, eleştirel düşünme, araştırma tekniklerine dayalı; öğrencilerimizin bireysel, ikili ve grup olarak çalışıp öğrendikleri bir müfredatımız vardır.

Çocuklar için İngilizce programlarımız yaz döneminde hızlandırılmış eğitim modeli ile yaz okulu altında sunulmaktadır ve bir ayda bir seviye olmak üzere Temmuz ve Ağustos aylarında iki seviye genel İngilizce eğitimi almaktadırlar. Yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi ve yüzme, satranç, drama gibi farklı etkinlikler de programımız içerisinde yer almaktadır.

Kış döneminde ise hafta içi ve hafta sonu sabah ve öğlen programları ile bir eğitim öğretim döneminde iki seviye genel İngilizce eğitimi alabilmektedirler.

Bilgi İsteyin!

Eğitimlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alın!

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet ve Şartları geçerlidir..

Etkinliklerimiz

Mart 1, 2024

Eerken kayıt avantajları devam ediyor! Bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizlere ulaşınız!

Mart 1, 2024

IELTS sınavına bizimle hazırlanın! Avantajlı fiyatlar, nitelikli yayınlar! Deneyimli kadro!

Sınırsız Öğrenci Memnuniyeti

%100 Öğrenme Garantisi
Manisa İngiliz Kültür' de!

  • Öğrenme garantisi kapsamında, öğrencisine verdiği eğitimin sonunda öğrenci başarısız olur ise  aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar vermeyi garanti eder.
    (%10 dan fazla devamsızlık yapılmaması koşulu ile grup programlarında geçerlidir.)
  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verir.
  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrenme sürecinde öğrencinin Interactive metodu ile diğer eğitim metotlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar.
  • Öğrencilerine 1 yıl boyunca geçerli dondurma hakkı tanır. 
  • Alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk eğitmenler ile eğitim verir.
  • Yabancı dil eğitimlerinde akreditasyonu olan “Avrupa Dil Portfolyosu” kullanır.
  • Sertifikaları ulusal ve uluslar arası geçerlidir!

Herhangi bir dil eğitiminin kalitesini garanti ediyoruz!

%80 indirimli ikinci yabancı dil almak ister misiniz?

Diğer Yabancı Dil Eğitimleri

%80 indirimli!

 

%80 indirimli!

%80 indirimli!

%80 indirimli!

%80 indirimli!

Tüm yabancı dil eğitimlerimizde...

Avrupa Birliği akreditasyonuna sahip "Avrupa Dil Portfolyosu" kullanılır. Alacağınız sertifika ulusal ve uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

Şimdi Arayın!

Kayıtlarımız devam ediyor!
Detaylı bilgi alın!

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet ve Şartları geçerlidir..