Manisa İngiliz Kültür

Eğitim Takvimi

Manisa İngiliz Kültür
Eğitim Takvimi

İngilizce İngiliz Kültür' de Öğrenilir! Eğitim takvimi yakında güncellenecektir!

Manisa İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu genel Almanca eğitimlerinde Avrupa Dil Portfolyosu “CEF – Common European Framework” düzeyleri esas alınmıştır. Bu düzeyler A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde sıralanmaktadır.

Manisa İngiliz Kültür olarak genel Almanca programlarımız bünyesinde öğrencilerimizin eğitimini aldıkları her bir seviye için dört temel dil becerisinin (okuma, yazma, karşılıklı konuşma ve dinleme)  portfolyoda belirtilmiş kriterlerini yerine getirmesi hedeflenir.

Eğitimi alınan seviyenin kriterlerini gerçekleştirmekte eksikliği olduğunu düşünen öğrencilerimiz “Eğitim Garantisi” kapsamında aynı kuru ücretsiz olarak tekrar alırlar.

İkinci Dilde %80 İndirim!
Ulusal ve uluslararası geçerli sertifika
Avrupa Dil Portfolyosu
%100 öğrenme garantisi
Online eğitim seçeneği
Uzman kadro

Avrupa Dil Portfolyosu Seviyeleri

A1 Düzeyi

Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiği konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.

A2 Düzeyi

Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 Düzeyi

Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren yada günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

B2 Düzeyi

Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1 Düzeyi

Kullanacağınız ifadeler için fazla zaman harcamadan kendinizi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirsiniz. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirsiniz.

C2 Düzeyi

Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirsiniz. Kendinizi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirsiniz.

İngiliz Kültür Manisa şubesinde, genel Almanca programı öncesi yaptığımız seviye tespitlerde öğrencilerimizin speaking, writing, listening ve reading becerileri zayıf ve kuvvetli yönleriyle belirlenir.

Manisa İngiliz Kültür konuşma odaklı dil eğitimi verir.

İngilizce eğitimi almak üzere kurumumuza başvuran öğrencimizin uzman eğitmenlerimiz ile yapacağı speaking seviye tespiti bizim için büyük önem arz etmektedir.

Esnek programlarımız ile kendisine uygun gün ve saatlerde bir sınıfa kayıt olan öğrencimizin eğitim süreci başlar.

Buna uygun olarak öğrenciler seviyelerine uygun genel Almanca sınıflarına yerleştirilirler.

Genel Almanca eğitiminde bir seviye, toplamda 72 ders saatinden oluşmaktadır.  

Güz dönemi eğitim programlarımız haftada iki gün ve günde dört ders olmak üzere haftalık 8 ders ana derslerden oluşmaktadır.

Yaz dönemi eğitim programlarımız haftada beş gün ve günde dört ders olmak üzere haftalık 20 ders ana dersten oluşmaktadır.

Tüm eğitimlerimizde Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi ve müfredatı kullanılmaktadır.

Bilgi İsteyin!

Eğitimlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alın!

Etkinliklerimiz

26 Mayıs 2021@12:00

2021 - 2022 eğitim dönemi Bursluluk Sınavımız 26-27-28-29 Mayıs tarihlerinde kurumumuzda yapılacaktır.

05 Haziran 2021@09:00

IELTS 05 Haziran 2021 tarihinde! Katılmak için lütfen bize ulaşınız! IELTS yeni kapılar açar!

17 Mayıs 2021@09:00

Tam kapanma sonrası kurumumuz 17 Mayıs 2021 tarihinde tekrar açılacaktır.

Sınırsız Öğrenci Memnuniyeti

%100 Öğrenme Garantisi
Manisa İngiliz Kültür' de!

  • Öğrenme garantisi kapsamında, öğrencisine verdiği eğitimin sonunda öğrenci başarısız olur ise  aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar vermeyi garanti eder.
    (%10 dan fazla devamsızlık yapılmaması koşulu ile grup programlarında geçerlidir.)
  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verir.
  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrenme sürecinde öğrencinin Interactive metodu ile diğer eğitim metotlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar
  • Öğrencilerine 1 yıl boyunca geçerli dondurma hakkı tanır.
  • Öğrencinin tüketici haklarına saygı duyar (öğrencisinin kaydını eğer öğrenci memnun kalmaz ise ilk 16 ders saati içerisinde silmeyi ve kalan ödemelerini iade etmeyi garanti eder.)
  • Alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk eğitmenler ile eğitim verir.
  • Yabancı dil eğitimlerinde akreditasyonu olan “Avrupa Dil Portfolyosu” kullanır.
  • Sertifikaları ulusal ve uluslar arası geçerlidir!

Herhangi bir dil eğitiminin kalitesini garanti ediyoruz!

%80 indirimli ikinci yabancı dil almak ister misiniz?

Diğer Yabancı Dil Eğitimleri

%80 indirimli!

 

%80 indirimli!

%80 indirimli!

%80 indirimli!

%80 indirimli!

Tüm yabancı dil eğitimlerimizde...

Avrupa Birliği akreditasyonuna sahip "Avrupa Dil Portfolyosu" kullanılır. Alacağınız sertifika ulusal ve uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

Şimdi Arayın!

Kayıtlarımız devam ediyor!
Detaylı bilgi alın!

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet ve Şartları geçerlidir..