Ocak 27, 2022 07:16

Ücretsiz Online İngilizce

Online eğitimler pandemi ile beraber hepimizin hayatında yer almaya başladı. Kısıtlamalar neticesinde eğitim kurumlarında yüz yüze eğitimlere ara verilmesi, ilköğretimden üniversiteye kadar tüm eğitimlerin online platformlara taşınmasına sebebiyet verdi. İlk başlarda yaşanan pek çok aksaklıklarda zaman içerisinde giderilmeye çalışıldı.

Manisa İngiliz Kültür olarak eğitimlerde yüz yüze kısıtlamalarla beraber 2020 yılı Mart ayı itibariyle online eğitimlere yer vermeye başladık. Gerek çevirim içi sınıf uygulamaları ile gerekse kendi kendinize çalışabileceğiniz online platformlar ile online eğitimlerimizi kısıtlamaların olduğu dönemlerde uygulamaya başladık. 

Tüm online eğitimlerimiz yüz yüze eğitimlerde olduğu gibi benzer gün ve saatlerde gerçekleşmektedir. Çevirim içi sınıflarda eğitimi kesintisiz sürdürürken aynı zamanda online eğitim portalımızda ki zengin içeriklerle tüm öğrencilerimizin dilediği zaman ve dilediği yerden çalışmaya devam etmesini amaçladık. Dönem sonu sınavlarımızda bu süreçte online olarak gerçekleştirildi. 

Tüm öğrencilerimiz çevirim içi sınıf ve materyallerin bulunduğu profesyonel sistemimizi diledikleri kadar kullanabilmektedir.

Kendi kendinize çalışabileceğiniz videoların yer aldığı sistemimizi kullanmak isterseniz, hiç bir ücret ödemeden sizlere yardımcı olamktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki formu doldurarak talebinizi iletmeniz ve aynı zamanda sitemizde yer alan seviye tespit sınavını doldurarak göndermeniz durumunda dileyen herkese, tamamen ücretsiz olarak kendi kendinize öğrenebileceğiniz ve çalışabileceğiniz online sistemimiz açacağız! Başvuran herkese kendi seviyesindeki videolu eğitimlerimize 3 aylık süre ile erişim sağlayabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu ve seviye tespit sınavını doldurunuz!