Manisa KPSS KURSU

KİMLER KATILABİLİR:

KPSS Sınavına hazırlanmak isteyen lise, önlisans ve lisans mezunları kpss kurs programımıza katılabilirler. KPSS eğitimlerimiz maksimum 15 kişilik sınıflarda gerçekleştirilmektedir.

KPSS EĞİTİM İÇERİĞİ:
Manisa KPSS Genel Kültür - Manisa KPSS Genel Yetenek Kursu

Kpss GK - GY eğitim programımız 313 dersten oluşmaktadır. Coğrafya - Türkçe - Tarih - Matematik ve Vatandaşlık dersleri eğitimin içeriğini oluşturmaktadır. Program Ocak 2017' de başlayıp Mayıs 2017' de sona erecektir. Programa katılan tüm öğrencilerimize KPSS TUBE kitap seti ve 800 saat uzakten eğitim hediye edilecektir. Ücretsiz kaynak materyaller, yaprak testleri, deneme sınavları ve etütler ile zengin bir içeriğe sahip olan programımız hızlandırılmış bir program olup haftada 15 saatlik eğitimlerden oluşmaktadır.

Manisa KPSS Eğitim Bilimleri Kursu

KPSS Eeğitim Bilimleri Kurs programı toplamda 176 dersten oluşmaktadır. Gelişim psikolojisi - Öğrenme - Rehberlik - Program Geliştirme Sınıf Yönetimi Teknoloji ve Materyalleri - Öğretim İlke ve Yöntemleri - Ölçme Değerlendirme derslerinden oluşan ve yoğunlaştırılmış bir program olarak Ocak 2017 - Mayıs 2017 arasında gerçekleştirilecektir.

Manisa ÖABT Kursu

Manisa KPSS ÖABT kurslarımız talep olması durumunda açılacaktır.

Kpss Eğitimlerimizde yerinizi almak ve sınırlı sayıda ki kontenjandan faydalanmak için sizleri şubemize bekliyoruz.